Moda na tenis

Zdrowy styl życia wiąże się z modą na uprawianie sportów. Dzięki firmom, takim jak Babolat, każdy ma możliwość spełniania sportowych pasji.

Historia firmy

Rodzinna firma jaką jest Babolat, od pokoleń zajmuje się produkcją sprzętu tenisowego najwyższej jakości. Założona w 1875 roku we francuskim Lyonie, niezmiennie oferuje produkty i akcesoria do gry w tenisa. Jest to najstarsza firma na świecie, która wytwarza wysokiej jakości sprzęt tenisowy. Firma od lat pomaga rozwijać zainteresowania amatorów tej gry. Akcesoria projektowane są tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednie wyposażenie. Nieustanna praca nad udoskonalaniem oferowanych produktów i lata doświadczeń sprawiają, że sportowcy i amatorzy, bez względu na poziom umiejętności, chętnie korzystają z bogatej oferty firmy. Dzięki połączeniu tradycji i nowatorskiego podejścia do sportu, Babolat stał się uznaną marką przodującą w produkcji sprzętu tenisowego.

Oferta firmy

Babolat oferuje szeroki wybór profesjonalnego sprzętu oraz akcesoriów do gry w tenisa. Firma jest niekwestionowanym liderem w produkcji sprzętu do uprawiania sportów rakietowych. W jej ofercie można znaleźć następujące produkty:
• rakiety do gry w tenisa,
• naciągi tenisowe,
• piłki tenisowe,
• akcesoria,
• ubrania.

Każdy z proponowanych produktów odznacza się wysoką jakością wykonania. Pasja i podejście do sportu, które nieustannie jest pielęgnowane w firmie, nadają sprzętom wyjątkowości i wpływają na poziom sprzedawanych produktów. Rakiety tenisowe i naciągi firmy Babolat zawsze cieszyły się popularnością wśród najbardziej znanych tenisistów. Uznanie zawdzięcza wdrażaniu nowoczesnych technologii stosowanym w procesie projektowania i produkcji sprzętu. Wpływa to znacznie na komfort gry oraz zapewnia zadowolenie graczom. Oprócz sprzętu sportowego, w ofercie można znaleźć również ubrania do gry w tenisa oraz odpowiednie obuwie. Wygodę w uprawianiu sportu zapewnią też owijki i frotki. Wszystkie akcesoria mają nowoczesny i praktyczny design.

Nieustanne wspieranie pasji

Najważniejszym aspektem w prowadzeniu firmy jest pasja. Babolat od początków swojej działalności pokazuje niezwykłą dbałość o szczegóły. Dzięki tradycyjnemu podejściu i innowacyjnym rozwiązaniom, firma ciągle zdobywa zaufanie nowych sportowców. Dobry sprzęt wpływa na komfort gry, jak i możliwość dalszego rozwijania zainteresowań. Zalążek niezwykłej pasji, jaką przekazuje firma poprzez swoje produkty, łączy ze sobą wszystkich miłośników tenisa. To właśnie poprzez pasję oraz ciągłe udoskonalanie rozwiązań w produkcji sprzętu, coraz większe grono osób jest zainteresowanych ofertą firmy Babolat. Reakcja na potrzeby sportowców pozwala na podnoszenie jakości sprzętu. Kontakt z klientami jest podstawą do stworzenia niezawodnej marki. Dzięki zaufaniu do produktów firmy Babolat, ma ona możliwość ciągłego wprowadzania innowacji i nowych rozwiązań konstrukcyjnych i designerskich. Specjalistyczna wiedza na temat potrzeb tenisistów, od lat przyczynia się do rozwoju firm z pokoleniowymi tradycjami, takich jak Babolat.