Imprezy integracyjne w Warszawie na trampolinach. Zobacz, jak się odbywają!

Warszawa jest jednym z miast, w którym dużym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj imprezy firmowe w parkach trampolin.

Parki trampolin to idealne miejsce nie tylko na dobrą zabawę z całą rodziną, ale również na organizację imprez firmowych. Dzisiaj takie miejsca coraz częściej wybierane są na imprezy integracyjne dla firm. Jak wyglądają takie spotkania? Kiedy warto zdecydować się właśnie na nie? Jakie mogą zaoferować efekty?

Dlaczego warto urządzić firmowe spotkanie w parku trampolin?

W parkach trampolin na odwiedzających czekają pomieszczenia wypełnione trampolinami oraz innymi sprzętami zachęcającymi do aktywności – skakania, biegania, robienia fikołków i przewrotów. Chociaż takie miejsca zwykle kojarzone są z dziecięcą rozrywką, to jednak często wybierają się do nich również dorośli.

Zorganizowane w parku trampolin imprezy integracyjne dla firm mogą być doskonałą okazją nie tylko do kapitalnej zabawy, ale również sprzyjają one integracji zespołu, co ma przełożenie na jego działanie również w pracy.

Jak odbywają się firmowe imprezy w parkach trampolin?

Firmowe imprezy na trampolinach mogą odbywać się bez żadnego scenariusza, ale w przypadku większych grup zaleca się już skorzystanie ze wsparcia parku trampolin. Obecnie można skorzystać z gotowych scenariuszy umożliwiających lepszą integrację, a zabawa odbywa się wtedy pod okiem instruktorów, którzy dbają o to, aby była bezpieczna.

W parkach trampolin dostępne są dzisiaj nie tylko same trampoliny, ale również innego rodzaju wyposażenie. Przykładowo imprezy integracyjne w Warszawie organizowane w parku airo.fun dają również dostęp do specjalnych torów ninja, ścieżek akrobatycznych, ścianek wspinaczkowych, popularnego twistera oraz walk gladiatorów – battle beam.

Warto również wskazać, że jeżeli chodzi o takie imprezy integracyjne Warszawa jest miejscem, gdzie dostępne są parki trampolin doskonale przygotowane do urządzania takich spotkań. Posiadają one zaplecza, gdzie uczestnicy mogą spotkać się przed wejściem na halę, zostawić swoje rzeczy, a w przerwie napić się i posilić dzięki obsłudze cateringowej.

Gdzie zorganizować imprezę na trampolinach w Warszawie?

W kategorii jak imprezy firmowe Warszawa stała się jednym z pierwszych miast, w którym zaczęto organizować imprezy na trampolinach. Teraz są one bardzo popularne i decyduje się na nie wiele firm.

Do dobrej zabawy na trampolinach w Warszawie zaprasza jeden z największych parków airo.fun, gdzie na gości czeka nowoczesne wyposażenie zachęcające do dobrej zabawy przez cały dzień.

Imprezy integracyjne dla firm na trampolinach – kiedy warto?

Imprezy integracyjne dla firm odbywające się na trampolinach polecane są przede wszystkim wtedy, gdy załoga firmy może skorzystać z dostępnych w parku trampolin atrakcji.

Siłą rzeczy nie będzie to możliwe w przypadku osób z niepełnosprawnościami czy osób starszych, które nie są gotowe do intensywnego ruchu lub mają ku temu przeciwwskazania zdrowotne.

Żeby zatem imprezy na trampolinach były w pełni udane i rzeczywiście pozwoliły na zintegrowanie zespołu, warto zdecydować się na nie wtedy, gdy każdy z pracowników będzie mógł w nich uczestniczyć. Zwykle więc są one wybierane w przypadku młodszych zespołów, gdzie pracownicy mają właściwą temu kondycję.

Jakie korzyści oferują imprezy integracyjne na trampolinach?

Organizacja firmowej imprezy na trampolinach niesie za sobą wiele korzyści. Dlaczego warto zdecydować się na jej urządzenie?

Wśród głównych zalet takich imprez firmowych wskazuje się na:

  • Skuteczną integrację zespołu, czemu sprzyja aktywność fizyczna oraz ciekawe scenariusze zachęcające do współpracy i rywalizacji.
  • Ciekawy sposób na ruch, który z pewnością przyda się pracownikom, którzy na co dzień spędzają swój czas przy biurkach.
  • Kompleksową obsługę oferowaną przez parki trampolin, które oferują swoim klientom wynajem sali wraz z obsługą instruktorów, cateringiem.
  • Możliwość organizacji aktywnej imprezy przez cały rok, również w okresie zimy, przy brzydkiej pogodzie, dlatego nie ma ryzyka, że niesprzyjająca aura zepsuje dobrą zabawę.